Reklama

BERGER Bau Polska z wyróżnieniem Diamenty FORBESA 2025

BERGER Bau Polska Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie laureatów rankingu Diamenty FORBESA 2025. Firma została wyróżniona w kategorii przedsiębiorstw o przychodach na poziomie od 50 do 250 mln PLN z województwa dolnośląskiego. Nagroda ta jest symbolem dynamicznego rozwoju, solidnej kondycji finansowej oraz skutecznego zarządzania, które pozwoliło BERGER Bau umocnić swoją pozycję na rynku.
BERGER Bau Polska z wyróżnieniem Diamenty FORBESA 2025

Diamenty FORBESA to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie biznesu. Zestawienie wyróżnia przedsiębiorstwa, które nie tylko rosną szybciej niż konkurencja, ale także prowadzą swoją działalność w sposób rentowny i zrównoważony. BERGER Bau, specjalizująca się w projektach budowlanych i infrastrukturalnych, od lat udowadnia, że jej stabilny rozwój wynika z ponad 100-letniego doświadczenia, charakteryzującego się innowacyjnym know-how z zakresu budownictwa i stale pogłębiającymi swoją wiedzę ekspertami, dbającymi o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Reklama

Dolnośląski lider branży budowlanej

Nagroda dla BERGER Bau nie jest dziełem przypadku. Firma od lat realizuje kluczowe inwestycje w regionie, będąc jednym z motorów napędowych dolnośląskiej gospodarki. Solidność, precyzja i jakość to wartości, które stanowią fundament jej działalności. W ostatnich latach BERGER Bau koncentruje się na projektach obejmujących zarówno inwestycje drogowe i mostowe, jak i prestiżowe obiekty użyteczności publicznej, takie jak trwające budowy nowej palmiarni w Ogrodzie Botanicznym Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego czy nowoczesnego schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu.

- Tytuł Diamentu FORBESA 2025 to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim potwierdzenie skuteczności modelu biznesowego BERGER Bau. Nagroda przyznawana jest na podstawie twardych danych finansowych, a metodologia uwzględnia m.in. dynamikę wzrostu przychodów, rentowność oraz wiarygodność płatniczą firm. Oznacza to, że BERGER Bau nie tylko dynamicznie wzrasta, ale również robi to w sposób zdrowy i długofalowy – mówi Manfred Weiss z firmy BERGER Bau.

Prestiż, duma, motywacja

Otrzymanie wyróżnienia w rankingu Diamenty FORBES 2025 stanowi zarówno powód do dumy, jak i motywację do dalszego rozwoju. Firma skupia się na realizacji kolejnych inwestycji w kluczowych obszarach budowlanych, dotyczących budowy dróg, mostów, wznoszenia budynków i ochrony środowiska – nie tylko na Dolnym Śląsku, ale również na Górnym Śląsku, w Małopolsce czy innych rejonach kraju.

Nagroda Diamenty FORBES to nie tylko prestiż i podkreślenie pozycji firmy BERGER Bau w branży. To również dowód na to, że na Dolnym Śląsku rosną firmy, które budują nie tylko drogi i obiekty, ale także nowoczesną gospodarkę opartą na efektywności i jakości. 


BERGER Bau Polska posiada ponad 100-letnie doświadczenie w branży budowlanej, charakteryzujące się innowacyjnym know-how z zakresu budownictwa i stale pogłębiającymi swoją wiedzę ekspertami, dbającymi o najwyższą jakość wykonywanych usług. Umiejętność wyczucia bieżących potrzeb rynku, intuicja, otwartość na wyzwania, specjalistyczna wiedza w zakresie realizacji wymagających inwestycji budowlanych i pasja, z którą BERGER Bau podejmuje się opracowywania inteligentnych rozwiązań otwierających nowe horyzonty, widoczne są w trakcie realizacji dużych projektów. Firma realizuje zadania infrastrukturalne w kluczowych obszarach budowlanych, na przykład dotyczące budowy dróg, mostów, wznoszenia budynków i ochrony środowiska. Posiada spółki w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 8°C Miasto: Gryfice

Ciśnienie: 1029 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: MongolianTreść komentarza: Kazdy ma swój sposób na jesienna chandrę. U mnie jest leżenie pod ciepłym kocem wool & cashmere, i czytanie ciekawej książki :)Data dodania komentarza: 27.11.2024, 13:53Źródło komentarza: Przytulny dom i jesienna aura – jak poczuć się lepiej kiedy za oknem zimno i wieje?Autor komentarza: KiniaTreść komentarza: Radzę sobie z upałami, dzięki klimatyzacji w mieszkaniu, zapasowi cisowianki i lodów :) Nie chce mi się gotować, robię sobie lekkie sałatki.Data dodania komentarza: 3.07.2024, 16:09Źródło komentarza: Jak radzić sobie w upały? PoradnikAutor komentarza: Elżbieta StepienTreść komentarza: Piękne słowa,Marzenko głowa do góry i do przodu ,jesteś dobrą mamą,zoną i silną osobowoscią,wierze że twój harakter mówi za siebie .Życzę powodzenia i dalszych sukcesowData dodania komentarza: 28.04.2024, 00:45Źródło komentarza: Marzena StępieńAutor komentarza: Elżbieta StepienTreść komentarza: Piękne słowa,Marzenko głowa do góry i do przodu ,jesteś dobrą mamą,zoną i silną osobowoscią,wierze że twój harakter mówi za siebie .Życzę powodzenia i dalszych sukcesowData dodania komentarza: 28.04.2024, 00:44Źródło komentarza: Marzena StępieńAutor komentarza: DiesTreść komentarza: Jak nazywa się dziewczyna z reklamy?Data dodania komentarza: 22.03.2024, 09:23Źródło komentarza: Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz! „Kupon za uśmiech"Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Tyle, ile z tamtych czasów pamiętam, bo byłam wtedy dzieckiem, to kolejki po rozmaite rzeczy i nie tylko. Ludzie odstali swoje w kolejce, ale cieszyli się z tego, co mieli. Meblościanki, za którymi ludzie stali nawet dwa dni do dziś stoją w niejednym salonie i w przeciwieństwie do obecnych "zwykłych" i wcale nie tanich mebli były znacznie lepszej jakości. W centrach miast tętniło życie, bo właśnie tam kupowało się najpotrzebniejsze rzeczy. Teraz handel przeniósł się do galerii. Jaka była radość, gdy mama wypowiedziała magiczne zdanie - idziemy do miasta :-) Luksusowe wyroby były dostępne za dolary, marki i bony w PEWEXie, ale też dla nielicznych i w tzw. sklepach zagranicznych, gdzie ludzie sprzedawali wyroby z zachodu, a czasem także na ryneczkach. W tamtych czasach ludzie byli życzliwsi i pomagali sobie nawzajem, choć i dziś ma to miejsce, ale nie jest rzeczą tak oczywistą.Data dodania komentarza: 15.12.2023, 12:40Źródło komentarza: Dlaczego na wystawach montowano orła z kalesonów?
Reklama
test