MeetUp65: Storytelling Conference to okazja do spotkania dla twórców z różnych dziedzin kultury i rozrywki – od gier komputerowych, przez film, aż po literaturę. W jej sercu leży sztuka narracji, proces kształtowania opowieści, które przenoszą nas w inne światy. Uczestnicy, niezależnie od wykorzystywanego medium, dzielą się wspólną pasją: opowiadaniem historii, które potrafią zachwycić, wzruszyć, a czasem nawet zmienić sposób, w jaki postrzegamy rzeczywistość.
Wydarzenie odbędzie się 7 marca w siedzibie CRPK w Warszawie (Praga-Południe, ul. Chodakowska 34, hala Labo). Uczestnicy będą mieli możliwość uczestnictwa w dwuczęściowym programie, pełnym inspirujących dyskusji i praktycznych warsztatów.
Seria trzech warsztatów dla twórców dialogów, questów i fabuł, podzielone na sekcje gier wideo, filmu oraz literatury rozpoczną się będą od godz. 10.00. Można w nich uczestniczyć bezpłatnie. Zapisać się można wysyłając zgłoszenie. Liczba miejsc jest ograniczona.
10:00-12:00 – warsztaty gamedevowe. Poprowadzi Karolina Stachyra.
12:00-14:00 – warsztaty filmowe. Poprowadzi Ewa Pytka.
14:00-16:00 – warsztaty literacko-komiksowe. Poprowadzi Paulina Braiter.
Druga część konferencji rozpocznie się o godzinie 16:00, skupiając się na przemyśle gier, filmu i literatury. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać ekspertów z branży, w tym Przemysława Marszała, Aleksandrę Bieluk, Michała A. Zielińskiego czy Artura Ganszyńca. Druga część wydarzenia pozwoli na bezpośrednie spotkanie z Michaelem Hoge, oferując fanom Gothica szansę na zdobycie autografu i porozmawianie z idolem.
MeetUp65: Storytelling Conference to idealna platforma dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje pasje i karierę w dynamicznie rozwijających się sektorach kreatywnych. To także doskonała okazja do sieciowania i wymiany doświadczeń z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.
Zapraszamy wszystkich entuzjastów elektronicznej rozgrywki, literatury i filmu do udziału w MeetUp65: Storytelling Conference. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do spotkania z gwiazdami branży i rozwijania własnych pasji oraz projektów!
CRPK, założone w 2022 roku jako nowoczesne centrum kulturalne, ma za zadanie dynamizować przemysł kreatywny poprzez promocję, wsparcie rozwojowe dla obiecujących talentów oraz kształtowanie aktywnej społeczności zafascynowanej kreatywnością. Oferując bogaty wachlarz inicjatyw, projektów i dostęp do przestrzeni z potencjałem, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych zyskało status kluczowego ośrodka dla polskiej sceny kultury i innowacji. Jego działania skoncentrowane na efektywnym systemie wsparcia, mają na celu nie tylko promowanie, ale także realne wpływanie na rozwój branży kreatywnej.
Napisz komentarz
Komentarze