Reklama

Rusza XXIII edycja konkursu "Bieg po Indeks"

Politechnika Koszalińska i Urząd Miejski w Koszalinie są organizatorami XXIII edycji konkursu „Bieg po Indeks”. Konkurs prowadzony jest z wykorzystaniem nowoczesnych technik internetowych.
Rusza XXIII edycja konkursu "Bieg po Indeks"

Udział w „Biegu...” pozwoli uczniom sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności oraz lepiej przygotować się do egzaminu maturalnego. Nagrodami dla laureatów będą dyplomy oraz nagrody finansowe w wysokości: 500, 750 i 1.000 złotych.
Trzem najlepszym w rankingu laureatom, którzy podejmą studia na Politechnice Koszalińskiej, przyznane zostaną nagrody w wysokości: 2.000, 2.500 i 3.000 złotych na semestr, wypłacane w formie comiesięcznego stypendium przez pierwszy semestr studiów.
W tegorocznej edycji dodatkowo nagrodzonych zostanie trzech najlepszych laureatów ze szkół technicznych. Nagrody finansowe otrzymają także nauczyciele, których podopieczni zajmą miejsca od pierwszego do trzeciego. Trzy najlepsze szkoły również otrzymają nagrody rzeczowe.
Konkurs realizowany jest w trzech etapach. Pierwsze dwa – w oparciu o wykorzystanie metod i technologii kształcenia na odległość, trzeci etap, czyli finał – w formie pisemnej.
Szkoły zainteresowane udziałem swoich uczniów w „Biegu...” mogą kontaktować się drogą mailową: [email protected]. Terminy: pierwszy etap – od 25 lutego do 17 marca br., drugi etap – od 18 marca do 24 marca br.
Finał tegorocznej edycji „Biegu po Indeks” odbędzie się 29 marca br., o godz. 11 w auli kampusu Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Śniadeckich 2, natomiast rozdanie nagród – 5 kwietnia br., o godz. 11, w sali konferencyjnej numer 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie (Rynek Staromiejski 6-7).

Zdjęcia: Adam Paczkowski/Politechnika Koszalińska

Na  zdjęciach: W finale ubiegłorocznej edycji konkursu "Bieg po Indeks" wzięło udział ponad 200 uczniów z regionu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Gryfice

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: MongolianTreść komentarza: Kazdy ma swój sposób na jesienna chandrę. U mnie jest leżenie pod ciepłym kocem wool & cashmere, i czytanie ciekawej książki :)Data dodania komentarza: 27.11.2024, 13:53Źródło komentarza: Przytulny dom i jesienna aura – jak poczuć się lepiej kiedy za oknem zimno i wieje?Autor komentarza: KiniaTreść komentarza: Radzę sobie z upałami, dzięki klimatyzacji w mieszkaniu, zapasowi cisowianki i lodów :) Nie chce mi się gotować, robię sobie lekkie sałatki.Data dodania komentarza: 3.07.2024, 16:09Źródło komentarza: Jak radzić sobie w upały? PoradnikAutor komentarza: Elżbieta StepienTreść komentarza: Piękne słowa,Marzenko głowa do góry i do przodu ,jesteś dobrą mamą,zoną i silną osobowoscią,wierze że twój harakter mówi za siebie .Życzę powodzenia i dalszych sukcesowData dodania komentarza: 28.04.2024, 00:45Źródło komentarza: Marzena StępieńAutor komentarza: Elżbieta StepienTreść komentarza: Piękne słowa,Marzenko głowa do góry i do przodu ,jesteś dobrą mamą,zoną i silną osobowoscią,wierze że twój harakter mówi za siebie .Życzę powodzenia i dalszych sukcesowData dodania komentarza: 28.04.2024, 00:44Źródło komentarza: Marzena StępieńAutor komentarza: DiesTreść komentarza: Jak nazywa się dziewczyna z reklamy?Data dodania komentarza: 22.03.2024, 09:23Źródło komentarza: Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz! „Kupon za uśmiech"Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Tyle, ile z tamtych czasów pamiętam, bo byłam wtedy dzieckiem, to kolejki po rozmaite rzeczy i nie tylko. Ludzie odstali swoje w kolejce, ale cieszyli się z tego, co mieli. Meblościanki, za którymi ludzie stali nawet dwa dni do dziś stoją w niejednym salonie i w przeciwieństwie do obecnych "zwykłych" i wcale nie tanich mebli były znacznie lepszej jakości. W centrach miast tętniło życie, bo właśnie tam kupowało się najpotrzebniejsze rzeczy. Teraz handel przeniósł się do galerii. Jaka była radość, gdy mama wypowiedziała magiczne zdanie - idziemy do miasta :-) Luksusowe wyroby były dostępne za dolary, marki i bony w PEWEXie, ale też dla nielicznych i w tzw. sklepach zagranicznych, gdzie ludzie sprzedawali wyroby z zachodu, a czasem także na ryneczkach. W tamtych czasach ludzie byli życzliwsi i pomagali sobie nawzajem, choć i dziś ma to miejsce, ale nie jest rzeczą tak oczywistą.Data dodania komentarza: 15.12.2023, 12:40Źródło komentarza: Dlaczego na wystawach montowano orła z kalesonów?
Reklama
test