Reklama

O miłości w różnych odcieniach i językach. Robert Kudelski w Teatrze Małomiasteczkowym Wioski Artystycznej Janowo

Robert Kudelski, polski piosenkarz, aktor teatralny i telewizyjny, któremu największą rozpoznawalność przyniosła rola Michała Brzozowskiego w serialu „Na Wspólnej”, w piątek i w sobotę (22 i 23 lipca) w Teatrze Małomiasteczkowym Wioski Artystycznej Janowo wystąpi z recitalem „Co mi w duszy gra”.
  • Źródło: Adam Owczarek - Wioska Artystyczna Janowo
O miłości w różnych odcieniach i językach. Robert Kudelski w Teatrze Małomiasteczkowym Wioski Artystycznej Janowo
Robert Kudelski

Jak mówi sam artysta, będą to miłosne songi od Brazylii i Hiszpanii, przez Polską, Francję i Rosję, aż po Japonię; a połączy je jedno – różne odcienie miłości i śpiewanie o niej w różnych językach. Będą to utwory o uczuciu nie tylko do partnera, ale także do miejsc, muzyki lub swoich pasji. Na koncercie pojawiają się tak znane hity, jak np. „Show Must Go On” lub almodovarowy „Un ano de amor”. To koncert dla osób sentymentalnych, ponieważ dla artysty sentymentalna jest kronika jego spotkań z muzyką na przestrzeni ostatnich 20 lat w różnych szerokościach geograficznych.

***

Początkowo Robert Kudelski, zgodnie z wolą rodziców, miał zostać muzykiem. Po dwóch latach zdał do warszawskiej Akademii Teatralnej, a następnie przeniósł się do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W 1997 r. zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Piosenki Francuskiej, rok później został laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. W 1997 r. zadebiutował w roli Romea w spektaklu szekspirowskim „Romeo i Julia” w reżyserii Adama Hanuszkiewicza na scenie Teatru Nowego w Warszawie. Występował na deskach stołecznych teatrów: Syrena, Scena Prezentacje i Komedia; był nominowany do nagrody TeleTygrysa dla najlepiej zapowiadającego się młodego aktora, współprowadził program „Para w Polskę”, wziął udział w akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom godnie żyć”, uczestniczył w pierwszej edycji programu rozrywkowego „Taniec z gwiazdami”. W 2008 r. założył teatr „Projekt Teatr Warszawa”, którego jest dyrektorem artystycznym.

Koncertu będzie można wysłuchać dwa razy: w piątek i w sobotę 22 i 23 lipca o godz. 18.45 na scenie Teatru Małomiasteczkowego w Karnicach (ul. Osiedlowa 18).

***

Teatr Małomiasteczkowy to najmłodsze „dziecko”, czyli trzecia scena Wioski Artystycznej Janowo. Działa od 2021 r. w Gminnym Domu Kultury w Karnicach przy ul. Osiedlowej 18 (woj. zachodniopomorskie). Spektakle odbywają się w weekendy lipca i sierpnia. W ubiegłym roku były to przede wszystkim małe formy teatralne i monodramy, w tym roku widzowie zobaczą głównie formy muzyczne. W kolejnych tygodniach na scenie Teatru Małomiasteczkowego pojawią się: Robert Kudelski, Anna Dijuk-Bujok, Iwona Chołuj, Agnieszka Różańska, Jakub Gąsowski i Dorota Chaniecka.

Teatr jest częścią Wioski Artystycznej Janowo, czyli kulturalno-artystycznego miejsca w gminie Karnice koło Rewala, w województwie zachodniopomorskim. Do końca wakacji na turystów i okolicznych mieszkańców spragnionych artystycznych wrażeń czekają m.in. spektakle dla dzieci i dorosłych, koncerty, wystawy, gra wiejska oraz dwa pokoje zagadek. Aktorzy i muzycy będą się tam pojawiać na trzech scenach, na których zagrają przede wszystkim spektakle improwizowane, czyli takie, w których to publiczność decyduje o tym, co wydarzy się na scenie. Od pięciu lat w Janowie odbywają się też wernisaże, warsztaty, pogadanki oraz wieczory autorskie. Pomiędzy spektaklami można odwiedzić m.in. galerie z wystawami zdjęć, obrazów i rysunków, kawiarnię z domowym ciastem oraz stoiskami z produktami eko, jak również antykwariat i księgarnię.

Bilety na koncerty dostępne są na stronie www.janowo.art lub bezpośrednio przed występami.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 6°C Miasto: Gryfice

Ciśnienie: 998 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Komentarze
Autor komentarza: MongolianTreść komentarza: Kazdy ma swój sposób na jesienna chandrę. U mnie jest leżenie pod ciepłym kocem wool & cashmere, i czytanie ciekawej książki :)Data dodania komentarza: 27.11.2024, 13:53Źródło komentarza: Przytulny dom i jesienna aura – jak poczuć się lepiej kiedy za oknem zimno i wieje?Autor komentarza: KiniaTreść komentarza: Radzę sobie z upałami, dzięki klimatyzacji w mieszkaniu, zapasowi cisowianki i lodów :) Nie chce mi się gotować, robię sobie lekkie sałatki.Data dodania komentarza: 3.07.2024, 16:09Źródło komentarza: Jak radzić sobie w upały? PoradnikAutor komentarza: Elżbieta StepienTreść komentarza: Piękne słowa,Marzenko głowa do góry i do przodu ,jesteś dobrą mamą,zoną i silną osobowoscią,wierze że twój harakter mówi za siebie .Życzę powodzenia i dalszych sukcesowData dodania komentarza: 28.04.2024, 00:45Źródło komentarza: Marzena StępieńAutor komentarza: Elżbieta StepienTreść komentarza: Piękne słowa,Marzenko głowa do góry i do przodu ,jesteś dobrą mamą,zoną i silną osobowoscią,wierze że twój harakter mówi za siebie .Życzę powodzenia i dalszych sukcesowData dodania komentarza: 28.04.2024, 00:44Źródło komentarza: Marzena StępieńAutor komentarza: DiesTreść komentarza: Jak nazywa się dziewczyna z reklamy?Data dodania komentarza: 22.03.2024, 09:23Źródło komentarza: Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz! „Kupon za uśmiech"Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Tyle, ile z tamtych czasów pamiętam, bo byłam wtedy dzieckiem, to kolejki po rozmaite rzeczy i nie tylko. Ludzie odstali swoje w kolejce, ale cieszyli się z tego, co mieli. Meblościanki, za którymi ludzie stali nawet dwa dni do dziś stoją w niejednym salonie i w przeciwieństwie do obecnych "zwykłych" i wcale nie tanich mebli były znacznie lepszej jakości. W centrach miast tętniło życie, bo właśnie tam kupowało się najpotrzebniejsze rzeczy. Teraz handel przeniósł się do galerii. Jaka była radość, gdy mama wypowiedziała magiczne zdanie - idziemy do miasta :-) Luksusowe wyroby były dostępne za dolary, marki i bony w PEWEXie, ale też dla nielicznych i w tzw. sklepach zagranicznych, gdzie ludzie sprzedawali wyroby z zachodu, a czasem także na ryneczkach. W tamtych czasach ludzie byli życzliwsi i pomagali sobie nawzajem, choć i dziś ma to miejsce, ale nie jest rzeczą tak oczywistą.Data dodania komentarza: 15.12.2023, 12:40Źródło komentarza: Dlaczego na wystawach montowano orła z kalesonów?
Reklama
test